Poznejte výhody americké hypotéky

Na našem trhu se úvěrový produkt s názvem americká hypotéka objevil poměrně nedávno. Proč si tak rychle získal popularitu? Jedná se o úvěr, který může nabídnout výhodné financování i vám nebo se pro vás nehodí? Seznamte se s touto atraktivní dámou.

Hypoteční úvěry, jak je klienti znají

Hypoteční úvěr si každý z nás představí jako půjčku, kterou si sjednáváme v době, kdy kupujeme nemovitost nebo se chystáme pro výstavbu či rekonstrukci. Od věřitele získáme finanční prostředky za nízkou úrokovou sazbu a ty poté musíme použít v souladu s podmínkami smlouvy. To znamená, že musí sloužit k účelům spojeným s řešením našich bytových potřeb. Hypoteční úvěry, jak je známe, jsou účelovou půjčkou, za které ručíme nemovitým majetkem.

Běžný hypoteční úvěr:

  • zástava nemovitého majetku,
  • dlouhá doba splácení,
  • nízká úroková sazba,
  • vysoký úvěrový rámec,
  • nutnost účelového využití půjčky.

Populární americká hypotéka

Obliba tohoto produktu rok od roku roste. Nejvíce klientů má samozřejmě ve Spojených státech, kde slouží především pro rozjezd podnikatelských aktivit a nových investičních záměrů. Sjednáte si úvěr a zaručíte se nemovitostí. V takové chvíli jste pro věřitele málo rizikový klient a nabídne vám půjčku na velmi nízký úrok. Vy si můžete získané peníze použít podle své aktuální potřeby. Americká hypotéka je revoluční nástroj, který vám může sloužit jako počáteční vklad do podnikání i jako způsob, jak refinancovat stávající nevýhodné úvěry.

Americká hypotéka:

  • zástava nemovitosti,
  • dlouhá dobá splácení,
  • nižší úroková sazba než spotřebitelský úvěr,
  • vysoký úvěrový rámec,
  • možnost použití financí podle vašich potřeb.

Jak se splácí americká hypotéka

Splácení americké hypotéky je přizpůsobeno tak, aby co nejlépe odpovídalo potřebám klientů. Samozřejmě máte stanovenou základní výši splátky, ale není problém kdykoliv zaslat vyšší částku. Podobně splácíte například kontokorentní úvěr u bankovního účtu. Vždy se vám úrok počítá jen ze skutečné dlužné částky. Americkou hypotéku můžete splatit v několika mimořádných splátkách nebo si znovu vypůjčit do výše schváleného limitu úvěru.

Výhodnější než spotřebitelské úvěry

Americká hypotéka vám nabídne mnohem nižší sazbu než spotřebitelský úvěr a také je možné si ji sjednat i na několik desítek let. V současné době je nabízena za velmi nízký úrok. Použijte ji pro refinancování vašich stávajících závazků a můžete už příští měsíc na splátkách hradit částku i o polovinu nižší, než zasíláte v současnosti. Pomůže vám v tom dlouhá doba splácení. Někteří poskytovatelé umožňují splatnost až třicetiletou. Vašemu rodinnému rozpočtu se bude dařit mnohem lépe, když snížíte současné zatížení. Méně můžete platit už od příštího měsíce. Už nečekejte a zjistěte si podrobné podmínky!