Neveřejná nabídka nemovitostí – když hledáte vlastní bydlení

Pokud hledáte vhodnou nemovitost, tak jistě využíváte hlavní inzertní servery, jako jsou sReality.cz, byty.cz a podobně. Spoustě zájemců se ale nedaří najít to, co by se jim hodilo a novinky v prodeji se moc dlouho neohřejí a zmizí většinou ve stejný den, kdy se objeví v inzerci. Tak velký je aktuální zájem o byty a rodinné domy. Víte o tom, že podstatná část nemovitostí k prodeji se ani nedostane do inzerce? Důvodem je neveřejná nabídka nemovitostí přímo prověřeným klientům. Není to o tom, že by si realitní makléři nechávali nemovitosti pro své kamarády a známe. Důvod je úplně jiný, a realitní kanceláře tak ušetří čas i peníze při prodeji.

Neveřejná nabídka nemovitostí je ideální výhoda

Pokud se realitní makléř domluví s vlastníkem nemovitosti na zprostředkování prodeje domu nebo bytu, je potřeba učinit několik nezbytných úkonů, jako je příprava a nafocení nemovitosti, sběr podkladů a informací k nemovitosti, a odesílání inzerce na tuto nemovitost do inzertních webů..

Tyto úkony zaberou přibližně tři dny. Během této doby už ale asistentka realitní kanceláře obvolává seznam prověřených zájemců o nemovitost, která bude nabízena. Co je to prověřený zájemce? To jsou klienti, kteří mají na koupi nemovitosti hotovost, nebo si od hypotečního specialisty v realitní kanceláři nechali spočítat a zařídit hypotéku, případně jim hypoteční specialista zařídil pohotovostní úvěr na nemovitost. Právě tento pohotovostní úvěr je další výhodou ve prospěch zájemce o nemovitost. Dostává totiž nabídky nemovitosti přednostně.

Neveřejné nabídky nemovitostí můžete využít i vy

K využití neveřejných nabídek vám pomůže hypoteční poradce, který dokáže spočítat hypotéku a zařídit vše potřebné ještě výhodněji, než byste získali v bance. V systému realitní kanceláře pak potvrdí váš požadavek na nemovitost jako prověřený a zadá detaily nemovitosti, kterou hledáte.

Když se pak do systému realitní kanceláře vloží nemovitost podle vašich představ, je realitní makléř hned informován o tom, že jsou na nemovitost k dispozici prověření zájemci. Ty pak realitní makléř nebo jeho asistentka postupně obvolávají a začínají u těch, kdo mají pohotovostní úvěr nebo prokazatelně hotovost.

Využití nabídky neveřejných nemovitostí máte zcela zdarma a nezávazné. Díky této službě se vám otevřou další možnosti, jak najít vhodnou nemovitost a získáte i profesionální a nejvýhodnější způsob financování.