Pět důvodů pro americkou hypotéku

Refinancování půjček, které jste si sjednali v minulosti a zatěžují váš rodinný rozpočet je velmi snadné. Flexibilní splácení americké hypotéky vám umožní nízkou měsíční splátku i předčasné splacení bez poplatků. Poznejte její výhody.

Americká hypotéka je výhodná

Hypoteční úvěry jsou velmi oblíbeným finančním produktem, protože nabízejí nízkou úrokovou sazbu, dlouhou dobu splácení a půjčení velmi vysokých částek. Jejich nevýhodou je však nutnost splnit podmínku účelovosti úvěru. To znamená, že banka sleduje, jak s penězi klient naloží a je třeba je použít jen v souladu s podmínkami úvěrové smlouvy. Peníze z běžných hypotečních úvěrů zpravidla klient nedostává k dispozici na svůj bankovní účet a mohou být použity jen pro financování potřeb spojených s bydlením. Nákup nemovitosti, nová výstavba nemovitosti nebo rekonstrukce.

Jak máte postupovat v případě, kdy si chcete vypůjčit větší obnos, s nízkým úrokem?

Jak máte postupovat v případě, kdy chcete dlouhou dobu splatnosti?

Jak máte postupovat v případě, kdy chcete volně disponovat s penězi z úvěru?

Řešením je americká hypotéka

Americkou hypotéku si oblíbili zejména klienti ve Spojených státech, protože hledali finanční produkt, který bude flexibilní ve splácení a nabídne jim možnost financování různých potřeb. Oceňují její největší přednost, a to je ručení nemovitým majetkem, přestože můžete použít finanční prostředky podle svého uvážení. Ve Spojených státech je tato forma půjčky využívána zejména pro rozjezd podnikatelských aktivit a financování investičních příležitostí. Zastavením nemovitosti se stává půjčka bezpečnou investicí pro věřitele a ten ji proto může poskytovat za velmi nízkou úrokovou sazbu.

Co je americká hypotéka:

  • spotřebitelský úvěr,
  • půjčka zaručená nemovitým majetkem,
  • flexibilní finanční produkt,
  • bezúčelový úvěr.

Americká hypotéka pomůže i vaší rodině

Americká hypotéka je zajímavý finanční produkt nejen v případě, kdy potřebujete vložit počáteční kapitál do podnikání. Pomůže vám i ve chvíli, kdy máte napjatý rodinný rozpočet z důvodu vysokých splátek již sjednaných úvěrů. Americká hypotéka je perfektní pro refinancování dřívějších půjček. Vše probíhá tak, že starší půjčky jsou uhrazeny zcela z prostředků nově sjednaného úvěru. Namísto mnoha splátek pak klient platí pouze jednu. Sjednání nového úvěru je výhodné proto, že je nabízen za velmi příznivou úrokovou sazbu, často dokonce za poloviční či ještě nižší úrok než stávající úvěry. To však není jeho největší předností. Nový úvěr je možné sjednat na velmi dlouhou dobu splatnosti. Dlouhá doba splatnosti znamená i desítky let. Výše měsíční splátky je poté velmi příznivá a nijak nezatěžuje rodinný rozpočet. Flexibilní splácení oceníte v případě, kdy chcete zasílat mimořádné splátky, které budou vždy snižovat dlužnou částku. Úrok se vám bude vypočítávat jen ze skutečné aktuální výše půjčených peněz. Celý úvěr je možné také kdykoliv splatit bez sankcí.

5 výhod americké hypotéky:

  1. Nízká úroková sazba.
  2. Dlouhá doba splácení.
  3. Možnost splatit předčasně bez poplatků.
  4. Úrok se vypočítává jen z aktuální dlužné částky.
  5. Můžete vkládat mimořádné splátky.

Refinancování dříve sjednaných půjček je s americkou hypotékou velmi snadné. Menší splátku, než doposud můžete zaslat už příští měsíc! Není důvod otálet, refinancujte nevýhodné půjčky co nejdříve a splácejte polovinu nebo dokonce čtvrtinu současné výše. Praktické kalkulačky vám napoví, jak by vaše splátka mohla vypadat a kolik si můžete vypůjčit. Váš rodinný rozpočet si konečně oddechne!